Contact us

IDT Solutions AS

+47 61 16 52 60
post@idt.no

Main office
Lenagata 131, 2850 Lena

Production
Øverskreien 155, 2848 Skreia

Åpningstider:
Mandag til fredag: 08:00 – 16:00

Administrasjon

Svein Iversbakken
CEO
+47 911 91 283
svein.iversbakken@idt.no

Morten Iversbakken
Marketing Manager
+47 908 77 752
morten.iversbakken@idt.no

Line Iversbakken
Head of Backoffice
+47 908 70 108
line.iversbakken@idt.no

Dag Arnesen
Business Development Manager
+47 971 46 116
dag.arnesen@idt.no

 

 

Morten Iversbakken

Sales & Marketing Manager
+47 908 77 752
morten.iversbakken@idt.no

Pål Tønsberg Sandberg

Key Account Manager
Electro
+47 957 64 909
paal.sandberg@idt.no

Knut Bråstad

Key Account Manager
Elektro/Commando
+47 951 80 511
knut.braastad@idt.no

Mats Gulbrandsen

Key Account Manager, Møbel / Elektro
+47 924 98 916
mats.gulbrandsen@idt.no

Svein Arne Lindsø

Leder utviklingsavdelingen
Konstruktør / Salg
+47 902 10 940
svein-arne.lindso@idt.no

Håkon Farås

Key Account Manager
Møbel / Commando
+47 414 69 975‬
hakon.faraas@idt.no
Kontaktskjema
Andre henvendelser
Salg

Gjelder henvendelsen spørsmål rundt salg, send mail til: salg@idt.no

Ordre

Gjelder henvendelsen spørsmål angående ordre, send mail til: ordre@idt.no

Reklamasjon

Gjelder henvendelsen reklamasjon, send mail til: reklamasjon@idt.no

Reklamasjon for Elektro: Benytt vårt skjema her
Reklamasjon for Møbel: Benytt vårt skjema her

en_GB