Kontakt oss

IDT Solutions AS

+47 61 16 52 60
post@idt.no

 

Hovedkontor
Lenagata 133, 2850 Lena

Produksjon
Øverskreien 155, 2848 Skreia

Åpningstider
Mandag til fredag: 08:00 – 16:00

Administrasjon

Svein Iversbakken
CEO
+47 911 91 283
svein.iversbakken@idt.no


Morten Iversbakken

Marketing Manager
+47 908 77 752
morten.iversbakken@idt.no


Line Iversbakken

Head of Backoffice
+47 908 70 108
line.iversbakken@idt.no

 

Kontaktskjema

Andre henvendelser

Salg

Gjelder henvendelsen spørsmål rundt salg, send mail til: salg@idt.no

Ordre

Gjelder henvendelsen spørsmål angående ordre, send mail til: ordre@idt.no

Reklamasjon

Gjelder henvendelsen reklamasjon, send mail til: reklamasjon@idt.no

Reklamasjon for Elektro. Benytt vårt kjema her
Reklamasjon for Møbel. Benytt vårt skjema her

Morten Iversbakken

Sales & Marketing Manager

+47 908 77 752
morten.iversbakken@idt.no

Mats Gulbrandsen

Key Account Manager
Møbel / Elektro
+47 924 98 916
mats.gulbrandsen@idt.no

Pål Tønsberg Sandberg

Key Account Manager
Elektro / Utemiljø
+47 957 64 909
paal.sandberg@idt.no

Svein Arne Lindsø

Leder utviklingsavdelingen
Konstruktør / Salg
+47 902 10 940
svein-arne.lindso@idt.no

Knut Bråstad

Key Account Manager
Elektro / Commando
+47 951 80 511
knut.braastad@idt.no

Håkon Farås

Key Account Manager
Møbel / Commando
+47 414 69 975‬
hakon.faraas@idt.no

Per Christian Olsen

Key Account Manager
Møbel / Commando
+47 908 45 577
per@idt.no

Stig Almsbakken

Salgssjef
Utemiljø
+47 458 78 432
stig.almsbakken@idt.no

Steffen Kvikstad

Key Account Manager
Utemiljø
+47 911 14 518
steffen.kvikstad@idt.no

Magnus Lillejordet

Key Account Manager
Utemiljø
+47 971 51 145
magnus.lillejordet@idt.no

Her finner du oss