Kontakt oss

IDT Solutions AS

+47 61 16 52 60
post@idt.no

Hovedkontor:
Lenagata 133, 2850 Lena

Produksjon:
Øverskreien 155, 2848 Skreia

Åpningstider:
Mandag til fredag: 08:00 – 16:00

Kontaktskjema

Mats Gulbrandsen

Key Account Manager
Møbel / Elektro
+47 924 98 916
mats.gulbrandsen@idt.no

Morten Iversbakken

Sales & Marketing
Manager
+47 908 77 752
morten.iversbakken@idt.no

Per Christian Olsen

Key Account Manager
Møbel / Commando
+47 908 45 577
per@idt.no

Håkon Farås

Key Account Manager
Møbel / Commando
+47 414 69 975
hakon.faraas@idt.no

Andre henvendelser


Salg

Gjelder henvendelsen spørsmål rundt salg, send mail til: salg@idt.no

 

Ordre
Gjelder henvendelsen spørsmål angående ordre, send mail til: ordre@idt.no

 

Reklamasjon
Gjelder henvendelsen reklamasjon, send mail til: reklamasjon@idt.no

 

Reklamasjon for Elektro: Benytt vårt skjema her
Reklamasjon for Møbel: Benytt vårt skjema her

Her finner du oss