Kontakt oss

IDT Solutions AS

+47 61 16 52 60
post@idt.no

Hovedkontor:
Lenagata 133, 2850 Lena

Produksjon:
Øverskreien 155, 2848 Skreia

Åpningstider:
Mandag til fredag: 08:00 – 16:00

 

Gjennom dialog ser vi ingen begrensninger på hva vi kan få til sammen med kundene våre. Har du/dere et underlag med målsatte tegninger, så er det bare å sende de til oss for prising.

Kontaktskjema

Kontakt en av våre ansatte om dere lurer på noe

Stig Almsbakken


Salgssjef
Utemiljø
+47 458 78 432
stig.almsbakken@idt.no

Steffen Kvikstad


Key Account Manager
Utemiljø
+47 911 14 518
steffen.kvikstad@idt.no

Pål Tønsberg Sandberg


Key Account Manager
Utemiljø
+47 957 64 909
paal.sandberg@idt.no

Magnus Lillejordet


Key Account Manager
Utemiljø
+47 971 51 145
magnus.lillejordet@idt.no 

Andre henvendelser


Salg

Gjelder henvendelsen spørsmål rundt salg, send mail til: salg@idt.no

 

Ordre
Gjelder henvendelsen spørsmål angående ordre, send mail til: ordre@idt.no

 

Reklamasjon
Gjelder henvendelsen reklamasjon, send mail til: reklamasjon@idt.no

Reklamasjon for Utemiljø: Benytt vårt skjema her

Her finner du oss